کد خبر : 326225

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 16 مرداد 1398
اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سيستان وبلوچستان
• تبریک مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان به مناسبت روز خبرنگار
مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت: واژه خبرنگار یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت 17 مرداد، روز خبرنگار گفت: واژه خبرنگار یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و از هیچ خطری نمی هراسند.
 
مؤمنی مقدم اظهار کرد: این روز فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته ای همچون شهید خزائی و دیگر خبرنگاران که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان کردند.
 
وی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر کنونی افزود: صداقت و بی طرفی از مهمترین ویژگی های یک صاحب قلم و فعال عرصه خبر است.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تصریح کرد: رسانه از جایگاه مهم و حساسی برخودار است و خبرنگاران ضمن اینکه باید به جهت خدمت در این عرصه مهم برخود ببالند باید از آن در جهت اطلاع رسانی صادقانه و خالصانه و تبلیغ و ترویج ارزش های انسانی و اسلامی استفاده کنند.
 
مؤمنی مقدم در پایان روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفته برای همه آنان آرزوی توفیق و سعادت از درگاه حضرت حق کرد.