• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

گام های تازه برای ترویج فرهنگ نماز در سیستان وبلوچستان برداشته می شود

گام های تازه برای ترویج فرهنگ نماز در سیستان وبلوچستان برداشته می شود

در پنجمین دوره نمایشگاه ملی نوآوری و شکوفایی انقلاب اسلامی که از 16لغایت 19بهمن ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار میشود جوان ترین واقف سیستان وبلوچستان اختراع خودرا به نمایش می گذارد

 شنبه 14 بهمن 1391   1201  0      

 
 
در پنجمین دوره نمایشگاه ملی نوآوری و شکوفایی انقلاب اسلامی که از 16لغایت 19بهمن ماه در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) تهران برگزار میشود
جوان ترین واقف سیستان وبلوچستان اختراع خودرا به نمایش می گذارد
این اختراع(ربات آموزش دهنده نماز به کودکان) برای توسعه فناوری انرژی هسته ای وقف شده است
 
حسین سالاری مدیر کل اوقاف وامور خیریه سیستان وبلوچستان با اعلام این خبر افزود: آقای جمشید شهرکی مسرور مخترع جوان و با استعداد استان با وقف اختراع (ربات آموزش دهنده نماز به کودکان ) خود را برای همیشه ماندگار کرد.
مدیر کل اوقاف استان گفت: تلاش ما بر این است تا بتوانیم در عرصه حمایت از اندیشه و استعداد جوانان این مرزو بوم موفق بوده و با میدان دادن به آنها  زمینه پیشرفت و ساختن ایرانی آباد و مستقل را فراهم بیاوریم.
سالاری گفت : هرساله در نمایشگاه ملی نوآوری و شکوفایی انقلاب اسلامی که در تهرذان برگزار می شود ، مخترعان جوان ونوآوران به نمایش و عرضه اختراعات خود می پردازند که در سال جاری و در پنجمین دوره از این همایش آقای جمشید شهرکی مسرور به همراه چند نفر دیگر به عنوان نماینده این استان حضور خواهند داشت.
مدیر کل اوقاف استان گفت: سعی و امید ما بر این است تا با حمایت از این مخترع جوان سیستانی وبلوچستانی و به تولید رساندن این اختراع در قالب عروسک های دختر و پسر با نام های احسان و حسنی گام موثر و نوینی در عرصه امر به معروف و ترویج فرهنگ نماز در جامعه بر داریم.
جمشید شهرکی مسرور متولد شهرستان زابل و در حال حاضر دانشجوی رشته الکترونیک می باشد ، وی تاکنون 12اختراع با نام خود به ثبت رسانده است و با وقف نمودن  ربات آموزش دهنده نماز به کودکان قصد دارد از عواید بدت آمده از تولید انبوه آن به توسعه علمی و دانش انرژی اتمی ایران اسلامی کمک کند.
 
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار