• امروز پنج شنبه یکم آبان 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان سیستان وبلوچستان ، اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه هر ساله با فرا رسیدن عید نوروز برنامه‎ای را با عنوان «آرامش بهاری» ویژه تعطیلات نوروزی برگزار می‎کند.

وی با بیان اینکه این طرح در بقاع متبرکه سراسر کشور از جمله در این استان برگزار می‎شود، گفت: با اجرای این طرح آمادگی لازم  برای پذیرایی مسافران فراهم می‎شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه بقاع متبرکه واقع در مسیر جاده‎ها و همچنین بقاع متبرکه با فاصله کمتر از یک کیلومتر از جاده‎ها از آمادگی کامل برای اجرای طرح آرامش بهاری برخوردار می‎شوند، بیان کرد: برپایی خیمه معرفت، پرسش و پاسخ به سوالات شرعی مسافران از جمله برنامه‎های این طرح است.

تدینی با بیان اینکه در خلال این طرح برنامه‎های متنوع فرهنگی هم برای نوجوانان و کودکان خردسال برگزار می‎شود، ابراز کرد: طرح آرامش بهاری از 25 اسفندماه سال‎جاری آغاز می‎شود و تا 15 فروردین‎ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: طرح آرامش بهاری علاوه‎بر اجرای برنامه‎های متنوع فرهنگی از لحاظ رفاهی هم پذیرای مهمانان و زائران نوروزی خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تصریح کرد: طرح آرامش بهاری در 7 بقعه متبرکه استان گلستان برگزار می‎شود.

گفتنی است؛ طرح آرامش بهاری در پنج بقعه متبرکه شهرستان زابل (سید باقر، خواجه مهدی،بی بی دوست، حضرت ابوالفضل) یک بقعه سید مهدی ایرانشهر و مسجد حضرت ابوالفضل دوراهی بزمان و بقعه سید غلام رسول چابهار اجرا می‎شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار