• امروز دوشنبه هجدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه یکپارچه ارائه خدمات میزخدمت الکترونیک سازمان اوقاف و امور خیریه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل تدینی مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان سیستان وبلوچستان ، اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه هر ساله با فرا رسیدن عید نوروز برنامه‎ای را با عنوان «آرامش بهاری» ویژه تعطیلات نوروزی برگزار می‎کند.

وی با بیان اینکه این طرح در بقاع متبرکه سراسر کشور از جمله در این استان برگزار می‎شود، گفت: با اجرای این طرح آمادگی لازم  برای پذیرایی مسافران فراهم می‎شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با بیان اینکه بقاع متبرکه واقع در مسیر جاده‎ها و همچنین بقاع متبرکه با فاصله کمتر از یک کیلومتر از جاده‎ها از آمادگی کامل برای اجرای طرح آرامش بهاری برخوردار می‎شوند، بیان کرد: برپایی خیمه معرفت، پرسش و پاسخ به سوالات شرعی مسافران از جمله برنامه‎های این طرح است.

تدینی با بیان اینکه در خلال این طرح برنامه‎های متنوع فرهنگی هم برای نوجوانان و کودکان خردسال برگزار می‎شود، ابراز کرد: طرح آرامش بهاری از 25 اسفندماه سال‎جاری آغاز می‎شود و تا 15 فروردین‎ماه ادامه دارد.

وی اضافه کرد: طرح آرامش بهاری علاوه‎بر اجرای برنامه‎های متنوع فرهنگی از لحاظ رفاهی هم پذیرای مهمانان و زائران نوروزی خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تصریح کرد: طرح آرامش بهاری در 7 بقعه متبرکه استان گلستان برگزار می‎شود.

گفتنی است؛ طرح آرامش بهاری در پنج بقعه متبرکه شهرستان زابل (سید باقر، خواجه مهدی،بی بی دوست، حضرت ابوالفضل) یک بقعه سید مهدی ایرانشهر و مسجد حضرت ابوالفضل دوراهی بزمان و بقعه سید غلام رسول چابهار اجرا می‎شود.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار