• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت نام  6000 نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در استان سیستان و بلوچستان

ثبت نام 6000 نفر در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در استان سیستان و بلوچستان

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان وبلوچستان خبر داد: با پایان یافتن زمان ثبت نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم بیش از 5هزار نفر متسابق از استان سیستان وبلوچستان در این آزمون ثبت نام نمودند.

 دوشنبه 9 بهمن 1396   112  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سیستان وبلوچستان ، حجت الاسلام و المسلمین تدینی با بیان این مطلب اظهار داشت: ثبت‌نام آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم که از 18/9/1396 آغاز شده بود پس از دو مرحله تمدید با استقبال پرشور قرآنیان صبح روز شنبه ۷ بهمن ماه به پایان رسید.
این مقام مسئول عنوان کرد: در این مرحله از مسابقات 5هزار973 نفربه ترتیب شهرستان های زابل با 2هزار و 747نفر ، زاهدان 1هزارو 475 نفر ،ایرانشهر 467نفروزهک 438 نفر دارای بیشترین تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در منطقه بودند.
حجت الاسلام و المسلمین تدینی با اشاره به اینکه در این آزمون در بین موسسات بیشترین ثبت نام دررتبه اول موسسه ثقلین زابل با ۱۷۰۲ نفرو رتبه دوم به موسسه بیت الاحزان دلگان با ۱۹۵ نفر تعداد ثبت نام بودند، که در این آزمون تعداد 3هزار و 622 نفر از بانوان و 2 هزار و 351 نفر از آقایان شرکت داشتند و نیز با اشاره به اینکه در جمع بندی آمار ثبت نام منطقه ای سیستان بلوچستان در رتبه دوم بعد از استان کردستان قرار گرفت.
وی درادامه با اشاره به اینکه آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در روز پنجشنبه ١٠ اسفند ماه سال جاری در ۲۶ رشته و ۴۲۰ نقطه کشور و با مشارکت و همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور برگزار می‌شود حضور ثبت نام کنندگان رابا همین قوت خواستاربود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار