• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دهه فجر هر سال، میزان اسلامی شدن انقلاب خود را بسنجیم

دهه فجر هر سال، میزان اسلامی شدن انقلاب خود را بسنجیم

مدیرکل اوقاف استان گفت: انقلاب کردن مهم است و نشان دهنده بیداری مردم است اما انقلابی ماندن یک ملت و حکومت مهم تر از خود آن انقلاب است

 سه شنبه 17 بهمن 1396   108  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سیستان وبلوچستان، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر اظهار کرد: گرامیداشت و زنده نگه داشتن این ایام که حقیقت نگین تاریخ کشورمان است بدون شک از اهمیت و ضرورت بالایی برخوردار است.
حجت الاسلام و المسلمین تدینی افزود: هرسال در این روزها با مرور اتفاقات سال 57 غرور ملی مان بیشتر شده و وقتی به تلاش های علما و مجاهدان و حتی مردم و جوانان برای به ثمر رسیدن انقلاب، می اندیشیم بیشتر به ارزش و جایگاه این انقلاب شکوهمند پی می بریم.
وی اظهار کرد: کاسه صبر و تحمل مردم در زمان طاغوت پر شده بود و تشنه‌ی چشیدن طعم اسلام و حکومت عادلانه‌ی اسلامی شده بودند که خوشبختانه توانستند با نیروی ایمان و پیروی مخلصانه از رهبری، تخت سلطنتی را واژگون کنند.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تصریح کرد: در سالگرد دهه فجر باید ببینیم چقدر توانستیم به آن هدف و آرمانی که در انقلاب به دنبال آن بودیم نزدیک شدیم و در واقع زنده نگهداشتن حقیقی انقلاب در همین مسئله نهفته است چراکه در غیر این حالت اگر هر سال یه گام از حکومت اسلامی دورتر شویم به همان میزان از عمر و محبوبیت انقلاب کاسته می شود.
وی تأکید کرد: انقلاب کردن مهم است و نشان دهنده بیداری مردم است اما انقلابی ماندن یک ملت و حکومت مهم تر از خود آن انقلاب است؛ چرا که اگر بخواهیم پس از انقلاب به روال زندگی گذشته برگردیم تنها خون‌های علما و جوان های عزیز و غیرتمند سرزمین مان را در راهی بی ثمر بر زمین ریخته ایم.
تدینی در پایان یادآور شد: کشورمان پس از انقلاب اسلامی در بسیاری از زمینه‎ها پیشرفت های قابل توجهی را شاهد بوده لکن به نظر می رسد هنوز نتوانستیم به طور کامل سبک زندگی اسلامی را در بین مردم و سبک حکومت داری اسلامی را در بین دولت مردان نهادینه سازیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار