• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

ثبت‌نام در چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور با ارسال دستور‌العمل مسابقات به سراسر کشور از 20 بهمن ماه آغاز و تا بیستم فروردین 97 ادامه خواهد داشت.

 یک شنبه 22 بهمن 1396   86  0      

به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف و امور خيريه استان سیستان وبلوچستان، به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه بر اساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف  ثبت‌نام در رشته های 9 گانه (حفظ کل، حفظ 20 جزء،10جزء، حفظ 5 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ومعارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم) و رشته های آوایی چهل ‌و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور با ارسال دستورالعمل ثبت نام و برگزاری به  سراسر کشور از امروز رسماً در سایت مسابقات آغاز و تا بیستم فروردین‌ماه 1397 ادامه خواهد یافت.
براساس این گزارش ستاد مسابقات برگزاری چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در استان‌ها از  پانزدهم بهمن‌ماه سال جاری تشکیل شده و تا پایان
مسابقات به کار خود ادامه خواهد داد.
برگزاری مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات سراسری از بیستم فروردین تا بیست‌ و ششم اردیبهشت 97، مرحله استانی یکم تیرماه تا ششم مردادماه 97 و مرحله کشوری دهم مهرماه تا بیست‌ و پنجم مهرماه 97 خواهد بود.
علاقه‌مندان می‌توانند دستور‌العمل چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌ صورت فایل pdf  در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.irمشاهده و مطالعه کنند.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار