• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

سند راهبردی مسابقات قرآنی کشور در آستانه نهایی شدن

سند راهبردی مسابقات قرآنی کشور در آستانه نهایی شدن

سی‌وهفتمین نشست ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور به منظور بررسی سند راهبردی مسابقات قرآنی کشور برگزار شد.

 یک شنبه 22 بهمن 1396   70  0      


به گزارش روابط عمومي اداره كل اوقاف وامور خيريه استان سیستان وبلوچستان، به نقل از خبر رسیده از سی‌ وهفتمین نشست ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور با حضور معاون قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقافوسایر اعضاء در اینسازمان برگزار و پیرامون سند راهبردی مسابقات قرآنی کشور بحث وتبادل نظر شد.
در این نشست که عبدالهادی فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی، رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، محمدرضا مصیب‌زاده، مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش، محمد انجم شعاع، مسئول کمیته نظارت و ارزیابی ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی، لاله افتخاری، عضو ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، حجت‌الاسلام علی مقنی، معاون مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف، محمد بنیادی، مسئول دبیرخانه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور، زمانیان، مجری پروژه تدوین سند راهبردی مسابقات قرآنی و دیگر اعضای ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور حضور داشتند درباره تکمیل و نهایی شدن سند راهبردی مسابقات قرآنی جمهوری اسلامی ایران بحث و تبادل نظر شد.
در ابتدای این نشست زمانیان، مجری طرح تدوین این سند راهبردی، درباره اقدامات انجام شده برای تهیه و تدوین سند راهبردی مسابقات قرآنی جمهوری اسلامی ایران توضیحاتی ارائه کرد و پس از آن اعضای حاضر نظرات و دیدگاههای خود را بیان کردند.
همچنین معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نایب رئیس ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنیدر این نشست با بیان اینکه نکات مهمی در خصوص این سند در این نشستبیان شد، تصریح کرد: با جمع‌بندی نظراتی که حاضرین در جلسه داشتند باید به نکات ذیل در تدوین اینسند توجه شود.
فقهی زاده افزود: تعیین حیطه مأموریت اصلی کهسند در خصوص آنتدوین می‌شود، طراحی وظایف مشخص برای سازمانها و مردم، یکسان‌سازی شکلی با اسناد بالادستی و حذف هم‌پوشانی وظایف و ماموریت‌ها و... از جملهمواردی است که باید در تدوین این سند راهبردی به آن توجه شود.
همچنین حجت الاسلام سید مصطفی حسینی، دبیر ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی درباره نتایج این نشست گفت: پس از اخذ نظرات اعضای ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآنی کشور تا اواخر بهمن ماه، مراحل اصلاح وتکمیل سند راهبردی مسابقات قرآنی جمهوری اسلامی ایران با همکاری دبیرخانه کمیسیون تبلیغ وترویج فرهنگ قرآنی طی خواهد شد و تلاش ما بر این است که ان‌شاالله این سند تا پایان سال جاری رونمایی شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار