• امروز یک شنبه بیست و نهم مهر 1397 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

امامزادگان انسان را به آغوش اهل بیت (ع) باز میگردانند

امامزادگان انسان را به آغوش اهل بیت (ع) باز میگردانند

مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان: فضای روح بخش امامزادگان روح های آماده را جلا داده و به آغوش اهل بیت (ع) بازمی گرداند.

 دوشنبه 25 تیر 1397   40  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: سازمان اوقاف توجه ویژه ای به امامزادگان و بقاع متبرکه دارد و در اغلب برنامه های خود از ظرفیت معنوی بالای این اماکن متبرکه بهره می برد.
 
حیات معنوی مؤمنان حقیقی بی پایان است
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: انسان های با اخلاص و مؤمنان واقعی به ویژه اگر از خاندان پاک اهل بیت عصمت و طهارت (ع) باشند، مغناطیس عجیبی دارند و حتی بعد از مرگ نیز گویا حیات معنوی آنان ادامه دارد؛ همچنان با قلوب خسته ارتباط می گیرند و دین را تبلیغ می کنند.
 
امامزادگان انسان را به آغوش اهل بیت (ع) باز میگردانند
وی افزود: فضای روح بخش امامزادگان باعث شده مردم سرزمینمان به مناسبت های مختلف گرد آنان جمع شده و ساعاتی از دغدغه های دنیوی آسوده شوند و چه بسا این زیارت ها روح های آماده را جلا داده و به آغوش اهل بیت (ع) بازگردانده است.
 
مؤمنی مقدم تصریح کرد: با توجه به اهمیت فوق العاده امامزادگان و بقاع متبرکه سازمان اوقاف همواره با جدیت بحث های عمرانی این اماکن مقدس را پیگیری می کند و علاوه بر این ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی نیز که در جوار بقاع متبرکه از بازدهی بالاتری برخوردار است در اولویت برنامه های این سازمان می باشد.
 
معرفی امامزادگان یک الگوسازی مؤثر است
مدیرکل اوقاف استان در پایان تأکید کرد: همچنین بحث معرفی امامزادگان و بیان مختصری از زندگی نامه، خط مشی و مبارزات این بزرگواران نیز ضروری به نظر می رسد و این خود یک الگوسازی خوبی برای مشتاقان و ارادتمندان به امامزادگان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار