• امروز جمعه چهارم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه یکپارچه ارائه خدمات میزخدمت الکترونیک سازمان اوقاف و امور خیریه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ثبت ۶۷ وقف جدید در سیستان‌ و بلوچستان

ثبت ۶۷ وقف جدید در سیستان‌ و بلوچستان

معاون فرهنگی اوقاف سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۶۷ وقف جدید در سطح استان به ثبت رسیده است.

 سه شنبه 27 شهریور 1397   157  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان،حجت‌الاسلام محسن اشرفیان، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا از سیستان ‌و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۶۷ وقف جدید در سطح استان به ثبت رسیده است.
 
وی با بیان اینکه عمده این موقوفات زمین و ملک بوده که با نیت ساخت مسجد و نیات خیر و عام‌المنفعه صورت گرفته است، اظهار کرد: بیشترین آمار وقفیات جدید، به شهرستان زابل با ۲۸ وقف اختصاص دارد.
 
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان افزود: سنت حسنه وقف یکی از مهمترین مظاهر احسان، نیکوکاری، خدمت به همنوعان و کمک به مصالح جامعه است که نام نیک را ماندگار می‌کند.
 
وی بیان کرد: رویکرد اداره اوقاف با توجه به نیازهای جدید در جامعه، سوق دادن نیات خیرخواهانه مردم به این سو و افزایش وقف‌های مشارکتی در جامعه است.
 
اشرفیان عنوان کرد: جامعه ما امروزه در حوزه‌های مختلف از جمله تحصیل و آموزش، اشتغالزایی، درمان و تأمین جهیزیه برای دختران بی بضاعت، نیاز به یاری واقفان دارد، فلذا شایسته است که این مسائل نیز مورد نظر واقفان قرار داشته باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار