• امروز جمعه دوم فروردین 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

دفاع مقدس یادآور عاشقانه های یک ملت است

دفاع مقدس یادآور عاشقانه های یک ملت است

مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان گفت: دفاع مقدس صحنه عاشقانه های دلاورمردانی است که در راه حفظ ارزش ها از جان و مال و همه محبوب های دنیوی گذشتند و در راه رضای محبوب حقیقی شتافتند.

 چهارشنبه 4 مهر 1397   93  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی دو صفحه سیاه و سفید دارد و مسأله مهم این است که نگاه به کدام یک از این دو صفحه دارد.
 
حجت الاسلام مؤمنی مقدم اظهار کرد: صفحه سیاه، نمایانگر صحنه ی جنگی است نا برابر که هزاران تن از جوانان کشورمان را به کام مرگ کشاند. هزاران زن را بیوه کرد و هزاران کودک را یتیم کرد. صفحه ای جز غم و اندوه و مصیبت چیزی ندارد و حتی یادآوری آن نه تنها هیچ ارزشی ندارد بلکه تنها داغ دل ملتی را تازه می کند.
 
وی افزود: اما صفحه سفید صحنه دفاع یک ملت است از ارزش های انسانی و اسلامی خود. ملتی که با کمترین امکانات و با کمال اخلاص و غیرت و دلاوری وارد صحنه نبرد شدند و در راه حفظ ارزش ها و دفاع از تمامیت ارضی خود از جان و مال و همه محبوب های دنیوی گذشتند و در راه رضای محبوب حقیقی شتافتند.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان ادامه داد: صحنه ای که بازیگرانش برای السابقون شدن شب و روز نمی شناختند و این صحنه است که باید هرسال به نمایش گذاشته و با آرمان ها و ارزش های شهدای آن تجدید عهد شود.
 
مؤمنی مقدم تأکید کرد: همین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و انتقال مفاهیم ارزشی همچون شهادت و معامله عاشقانه با خداوند است که موجب شد دوباره جوانان انقلابی ما همچون پدران خود در سال 59 جان خود بر کف گرفته و در دفاع از حرم صحنه را خالی نگذاشته و بار دیگر معاندان اسلام را ناامید کردند و البته نصرت الهی قطعا ایمان های پاک و نفس های با اخلاص را یاری می کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار