• امروز شنبه چهاردهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

بازدید 100 هزار نفری از طرح آرامش بهاری سیستان و بلوچستان در روزهای نخست سال

بازدید 100 هزار نفری از طرح آرامش بهاری سیستان و بلوچستان در روزهای نخست سال

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: از روز اول اجرای طرح آرامش بهاری تاکنون قریب به 100 هزار نفر از پایگاه های برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در استان بازدید کردند.

 یک شنبه 4 فروردین 1398   167  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه سید باقر، بی بی دوست و خواجه مهدی شهرستان زابل، بقعه سید مهدی ایرانشهر، بقعه سید غلامرسول چابهار، نظر گاه حضرت ابوالفضل هامون، مسجد بین راهی خاش، مسجد بین راهی کهورک، مسجد بین راهی بزمان و زائرسرای امام رضا (ع) زاهدانبا حضور 11 مبلغ و ارائه با خدمات رفاهی، اسکان و تفریحی به مسافرین نوروزی در حال اجرا می باشد.
 
مؤمنی مقدم اظهار کرد: در پایگاه های مذکور غرفه های کار با کودک، ارائه مشاوره خانواده، ازدواج، مباحث دینی و پاسخ به شبهات دینی در دو شیفت صبح و عصر دایر می باشد.
 
وی ادامه داد: همچنین با هدف جذب بیشتر کودکان به برنامه های فرهنگی این طرح جوایزی تهیه شده که توسط مبلغان به آنان اهدا می شود.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان با اشاره حضور با شکوه و گسترده مردم در لحظه تحویل سال نو در این اماکن افزود: مراسم تحویل سال نو همراه با برنامه های متنوعی از جمله دعا، سفره هفت سین، مسابقه و... در بقاع متبرکه و مساجد بین راهی استان برگزار شد.
 
وی با ابراز خرسندی از مشارکت خوب کودکان و نونهالان در مسابقات قرآنی، طراحی و نقاشی، حفظ قرآن، سئوال های شرعی و احکام تصریح کرد: از روز اول اجرای طرح آرامش بهاری تاکنون قریب به 100 هزار نفر از پایگاه های برگزاری طرح نوروزی آرامش بهاری در استان بازدید کردند.
 
مؤمنی مقدم در پایان از کلیه دست اندرکاران و خادمان مساجد بین راهی و بقاع متبرکه که در ایام تعطیل در قالب این طرح مشغول خدمت رسانی به مردم هستند قدردانی کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار