• امروز یک شنبه بیست و ششم خرداد 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

پیام تسلیت «مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان و مسئول سازمان بسیج مداحان. کشور » در پی وقوع سیل در ایران

پیام تسلیت «مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان و مسئول سازمان بسیج مداحان. کشور » در پی وقوع سیل در ایران

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان. و مسئول بسیح مداحان کشور طی پیامی. حادثه تلخ سیل در برخی از استان های کشورمان را تسلیت گفتند.

 چهارشنبه 7 فروردین 1398   40  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان طی پیامی نهایت تأسف و تألم خود را نسبت به حادثه غم انگیز سیل در برخی از استان های کشورمان در ایام نخستین سال جدید را به همه ملت ایران ابراز نموده و ضمن قدردانی و خداقوت به مردم عزیز کشورمان به خاطر حضوربه موقع در صحنه حادثه جهت کمک رسانی به آسیب دیدگان، تلاش جدی تر مسئولان برای مهار و جبران حادثه را خواستار شد.

همچنین پیام مسئول سازمان بسیج مداحان کشور "حاج یوسف ارجونی" در پی حادثه سیل اخیر به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه تلخ سیل ویرانگر در استان‌های مازندران، گلستان و فارس و سایر نقاط کشور در آغاز سال جدید که باعث جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز و خسارت‌های سنگین مالی بود موجب تأسف و تألم عمیق همه مردم شد. امیدواریم با ادامه کمک‌های مردمی و خدمت‌رسانی و همت و تلاش جدی‌تر مسئولان محترم کشوری و استانی بخشی از آلام مردم شریف ،مومن و انقلابی برطرف گردد.

بدون شک هر نوع مساعدت و خدمت به این هموطنان آسیب دیده موجب جلب رحمت واسعه ی حضرت حق تعالی خواهد بود. لازم است که مسئولان سازمان های بسیج مداحان و مدیران هیئات مذهبی در سراسر کشور هم،در کنار سایر دستگاهها، نهادها و سازمانها و مردم خداجوی کشورمان که همیشه در صحنه های مختلف از جمله کمک رسانی ،همواره با تلاش و تعهد، مشارکت وافری داشته و دارند، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را تقدیم هموطنان آسیب‌دیده در این استانها بنمایند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار