• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

راه اندازی نخستین مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن در زاهدان

راه اندازی نخستین مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن در زاهدان

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان از راه اندازی مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم در زاهدان خبر داد و گفت: این مدرسه از علاقه مندان به حفظ قرآن ثبت نام بعمل می آورد.

 چهارشنبه 25 اردیبهشت 1398   160  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، مرتضی کوچکی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اقدام به راه اندازی و افتتاح مدرسه شبانه روزی حفظ قرآن کریم در محل زائرسرای امام رضا(ع) نموده و از علاقه مندان به حفظ قرآن ثبت نام بعمل می آورد.
 
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: این مدرسه از بین علاقه مندان در دوره 60 روزه تابستانی ثبت نام می نماید که در این طرح شرکت کنندگان، حافظ 4 جزء از قرآن و مسلّط بر تفسیر و قوائد تجوید می شوند.
 
وی پرداخت شهریه مصوب (250,000 تومان) و قبولی در مصاحبه را از شرایط شرکت در این طرح عنوان کرد و افزود: این طرح ویژه برادران بوده و شرکت کنندگان باید حداقل 14و حداکثر 22سال سن داشته و با روخوانی و روانخوانی قرآن کریم آشنایی داشته باشند.
 
کوچکی اسکان شبانه روزی در مدرسه همراه با پذیرایی سه وعده غذایی و میان وعده ها، اعطای جوایز ارزنده و لوازم کمک آموزشی و برنامه های تفریحی – فرهنگی را از مزایای این طرح برشمرد.
 
وی تأکید کرد: حضور در مدرسه در مدت برگزاری طرح الزامی است و مرخصی جهت خروج از مدرسه با صلاح دید مدیر مدرسه خواهد بود.
 
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه استان با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این طرح 31 اردیبهشت ماه و تاریخ مصاحبه 6 و 7 تیر ماه و تاریخ شروع دوره 8 تیرماه خواهد بود تصریح کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستانها و یا سایت مؤسسه قرآنی بیت الاحزان حضرت فاطمه (س) به آدرس زیر مراجعه نموده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 33445943، 33445940 ،33441465 تماس بگیرند.
 http://www.beytolahzan.ir                                                                            
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار