• امروز سه شنبه بیست و نهم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه یکپارچه ارائه خدمات میزخدمت الکترونیک سازمان اوقاف و امور خیریه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تبریک مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان به مناسبت روز خبرنگار

تبریک مدیرکل اوقاف سیستان و بلوچستان به مناسبت روز خبرنگار

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت روز خبرنگار گفت: واژه خبرنگار یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند.

 چهارشنبه 16 مرداد 1398   60  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان ضمن گرامیداشت 17 مرداد، روز خبرنگار گفت: واژه خبرنگار یادآور زحمات خالصانه افرادی است که در راه اعتلای بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و از هیچ خطری نمی هراسند.
 
مؤمنی مقدم اظهار کرد: این روز فرصتی است گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ انسانهای فرهیخته ای همچون شهید خزائی و دیگر خبرنگاران که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به آحاد جامعه جان خود را تقدیم جانان کردند.
 
وی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر کنونی افزود: صداقت و بی طرفی از مهمترین ویژگی های یک صاحب قلم و فعال عرصه خبر است.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تصریح کرد: رسانه از جایگاه مهم و حساسی برخودار است و خبرنگاران ضمن اینکه باید به جهت خدمت در این عرصه مهم برخود ببالند باید از آن در جهت اطلاع رسانی صادقانه و خالصانه و تبلیغ و ترویج ارزش های انسانی و اسلامی استفاده کنند.
 
مؤمنی مقدم در پایان روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفته برای همه آنان آرزوی توفیق و سعادت از درگاه حضرت حق کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار