• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

معرفی ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت در سیستان و بلوچستان

معرفی ویژه برنامه های دهه امامت و ولایت در سیستان و بلوچستان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: امسال به مناسبت عید سعید غدیر برنامه های متنوعی در سطح استان از جمله شهرستان های زاهدان، زابل و ایرانشهر برگزار می شود.

 یک شنبه 20 مرداد 1398   68  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلیمن محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال به مناسبت عید سعید غدیر برنامه های متنوعی در سطح استان از جمله شهرستان های زاهدان، زابل و ایرانشهر برگزار می شود.
 
حجت الاسلام محسن اشرفیان، معاون فرهنگی اجتماعی اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در شهرستان زاهدان، با مشارکت اوقاف و دیگر دستگاه ها مراسم قرائت دعای عرفه 20 مرداد ماه در جوارشهداي گمنام، مراسم میلاد امام هادی(ع) در روز جمعه 25 مرداد در مسجد امام هادی(ع) و همایش بانوان ولایی نیز دو شنبه 27 مرداد ماه ساعت 15عصر در کهف الشهدا برگزار می شود.
 
وی گفت: جشن محوری عید غدیر دوشنبه، 28 مرداد بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد الغدير زاهدان برگزار می شود و در حاشیه این مراسم ایستگاه صلواتی از ساعت ۱۸ تا پایان مراسم برپا خواهد بود و کاروان شادی نیز از محل مسجد مولای متقیان در خیابان های سطح شهر حرکت می کند.
 
اشرفیان افزود: در شهرستان زابل، همایش بانوان ولایی، روز شنبه 26 مرداد ساعت ۹ صبح در حوزه علمیه فاطمیه برگزار می شود.
 
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان ادامه داد: جشن محوری شهرستان زابل بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه شهدا برگزار شده و ایستگاه صلواتی نیز در همان روز ساعت ۱۸:۳۰ در بقعه سید باقر(ره) برپای می شود.
 
وی ادامه داد: همچنین حرکت کاروان شادی روز جمعه 25 مرداد از بقعه سید باقر(ره) تا جوار شهدای گمنام خواهد بود.
 
معاون فرهنگی اوقاف و امورخیریه استان تصریح کرد: مراسم قرائت دعای پرفیض ندبه نیز جمعه 25 مرداد ساعت ۶:۳۰ صبح در بقعه سید باقر(ره) زابل برگزار می شود.
 
اشرفیان بیان کرد: در شهرستان ایرانشهر نیز جشن محوری عید غدیرخم، 27 مرداد بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه سيستانيها برگزار و ایستگاه صلواتی، همان روز، ساعت ۱۸:۳۰ در بقعه سید مهدی برپا می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار