• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

بیش از ۴۷ هزار زائر پاکستانی از مرز میرجاوه وارد ایران شدند

بیش از ۴۷ هزار زائر پاکستانی از مرز میرجاوه وارد ایران شدند

سرپرست اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۷ هزار و ۴۷۴ زائر پاکستانی از ابتدای شهریور تا ۱۵ مهر ماه از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شدند.

 سه شنبه 16 مهر 1398   41  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، سرپرست اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: ۴۷ هزار و ۴۷۴ زائر پاکستانی مرقد مطهر سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) از ابتدای شهریور تا ۱۵ مهر ماه از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شدند.
ایوب کرد اظهار کرد: سالیانه خیل عظیمی از زائران پاکستانی از طریق پایانه مرزی میرجاوه وارد کشور می‌شوند و از مسیرهای تعیین شده به عراق سفر می‌کنند که بر اساس آخرین آمار؛ ۱۶ هزار زائر پاکستانی در این مدت با ۳۶۴ دستگاه اتوبوس این کشور وارد پایانه مرزی میرجاوه شدند.
 
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: همچنین ۳۱ هزار و ۴۷۴ زائر پاکستانی پیاده نیز در این مدت از طریق مرز میرجاوه وارد کشور شدند که بعد از ورود، جابجایی آنان با ۷۱۶ دستگاه اتوبوس ایرانی انجام شد.
 
وی تأکید کرد: مقایسه آمار ورودی زائران پاکستانی اربعین حسینی به سیستان و بلوچستان در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۷۵ درصد افزایش را نشان می دهد.
 
کرد در پایان خاطر نشان کرد: شماره تلفن گویای ۱۴۱ آماده اعلام وضعیت راه های استان در طول شبانه روز می باشد و همچنین با ارسال عدد 40 به سامانه پیامکی 1000141 آخرین وضعیت محور های منتهی به پایانه های مرزی قابل دریافت است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار