• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

خدمت رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زوار اربعین مثال زدنی است

خدمت رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زوار اربعین مثال زدنی است

نماینده سازمان اوقاف و امور خیریه در موکب امام رضا (ع) زاهدان گفت: خدمت رسانی مردم سیستان و بلوچستان به زائران پاکستانی اتفاق بسیار زیبا و دیدنی و در کل کشورمثال زدنی است.

 چهارشنبه 17 مهر 1398   35  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، ضیایی، نماینده سازمان اوقاف و امور خیریه در موکب امام رضا (ع) زاهدان در گفتگو با خبرنگار احسان ماندگار گفت: در این چند سال اخیر از سوی مردم ولایی استان سیستان و بلوچستان،اتفاق عظیمی رخ داده و آن هم خدمت رسانی به زائران پاکستانی بوده که این امر اتفاق بسیار زیبا و دیدنی و در کل کشورمثال زدنی است.
 
ضیایی افزود: سیستان و بلوچستان با شرایط خاص خود با ایجاد فضای انس و الفت بین اقوام و مذاهب اسلامی،بهترین شرایطرا در راستای خدمت به زوار اربعین فراهم نموده که قابل تقدیر است.
 
وی ادامه داد: مردم مؤمن و دوست داشتنی زاهدان و استان این حرکت مهم را رقم زده و عطر امام حسین(ع) را در سطح استان منتشر کرده اند.
 
این مسئول بیان کرد: اداره اوقاف به عنوان یک مجموعه تصمیم گیر و تاثیرگذار در راستای اجرای نیت واقفین خیراندیش در این عرصه حضور پیدا کرده و نیات مرتبط با عزاداری، اطعام، دارو درمان و... را در این مکان اجرا و هزینه نموده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار