• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

پیام حماسه اربعین این است که اگر مسلمانان متحد شوند دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند

پیام حماسه اربعین این است که اگر مسلمانان متحد شوند دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان گفت: حماسه اربعین، حماسه ای است که می خواهد به دنیا اعلام کند که اگر این شیعه و مسلمانان کنار هم باشند، یهود، امریکا ، صهیونیست و اسرائیل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

 پنج شنبه 18 مهر 1398   38  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام موحدی راد، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان در حاشیه بازدید از وضعیت خدمت رسانی به زائران پاکستانی در موکب محور سیستان وبلوچستان زائرسرای امام رضا (ع) زاهدان در گفتگو با خبرنگار افتخاری اربعین گفت: عشق به امام حسین همه را دور هم جمع کرده و این زائران مسیرهای طولانی از پاکستان تا ایران را با وضعیت نامناسب طی کردند تا به عشق کربلا، اربعین را در کربلا سپری کنند.
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زاهدان افزود: وضعیت خدمت رسانی خوب هست اما مطلوب و قانع کننده نیست، این موضوع زائران در استان بحث جدیدی است و سال به سال در استان شاهد خدمت رسانی بیشتر و بهتری هستیم.
 
حجت الاسلام موحدی ادامه داد: برای ارائه خدمت بهتر باید این جریان مردمی شود و مردم پای کار آیند، توصیه ما این است که از ظرفیت مردمی استفاده شود و با حضور در این موقوفه و پخش نذورات خود به زائران حسینی غیر ایرانی خدمت رسانی کنند.
 
وی با تأکید بر این مطلب که مردم ایران به میهمان نوازی معروف هستند اظهار کرد: مردم سیستان و بلوچستان، مردمانی بسیار مهرمان و مهمان پرست هستند و این زائران غیر از اینکه زائرهستند میهمان ما هستند و ما باید بهترین پذیرایی را از آنها داشته باشیم تا با خاطره خوبی از ایران و این استان به سفرشان ادامه داده و این خاطرات را با خود به کشور خود ببرند.
 
این مسئول بیان کرد: ما همه مسلمان و برادر دینی هستیم و انتظار می رود وقتی این زائران وارد کشورمان می شوند فکر کنند در خانه خود حضور دارند، ما باید به گونه ای از آنان پذیرایی کنیم تا در کمال امنیت، بهترین خدمات را دریافت کنند.
 
وی گفت: دشمنان اسلام از موشک و بمب اتم ملت ایران هراس ندارند، بمب اتمی و موشک ما یعنی جمع شدن شیعیان دور هم و حماسه اربعین، حماسه ای است که می خواهد به دنیا اعلام کند که اگر این شیعه و مسلمانان کنار هم باشند، یهود، امریکا ، صهیونیست و اسرائیل هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
 
موحدی تصریح کرد: ما برای این که به این هدف برسیم و پیام خود را به دنیا اعلام کنیم یا باید در خود این حماسه بزرگ شرکت کنیم و یا به هر نحو ممکن به زائرین و شرکت کنندگان در این حماسه خدمت رسانی کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار