• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

اسکان حدود 5000 زائر غیر ایرانی اربعین در موکب محور سیستان وبلوچستان

اسکان حدود 5000 زائر غیر ایرانی اربعین در موکب محور سیستان وبلوچستان

دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از اسکان حدود 5000 نفر زائر غیر ایرانی در موکب سازمان اوقاف در محور استان سیستان وبلوچستان خبر داد.

 شنبه 20 مهر 1398   66  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان،حجت الاسلام هاشم رعنایی، دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان از اسکان حدود 5000نفر زائر غیر ایرانی در موکب سازمان اوقاف در محور استان سیستان وبلوچستان خبر داد.
 
وی اظهار کرد: خادمین زاهدانی در قالب موکب‌ها و ایستگاه‌های صلواتی، خدمات مختلفی از جمله توزیع بسته‌های فرهنگی و نیز پذیرایی با غذای گرم، چای، خرما و غذاهای سبک میان وعده به زائران ارائه می‌کنند.
 
رعنایی افزود: همچنین در زائرسرای امام رضا(ع) علاوه بر بحث اسکان و تغذیه، خدمات بهداشتی، درمانی، رفاهی و آرایشگری نیز در خور زائرین پاکستانی ارائه می شود.
 
وی ادامه داد: در حوزه فرهنگی نیز مراسمات مذهبی و برنامه های فرهنگی از قبیل اقامه نماز جماعت، سخنرانی مذهبی، مراسم عزاداری و پخش فیلم مختارنامه ویژه زائرین غیرایرانی برگزار می شود.
 
دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در خاتمه تصریح کرد: جهت رفاه حال کودکان زائر فضای بازی و مهد کودک نیز در موکب سازمان اوقاف محور سیستان وبلوچستان راه اندازی شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار