• امروز چهارشنبه هفنم خرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

خدمات رسانی به زائرین اربعین از محل اجرای نیات مرتبط موقوفات انجام می شود

خدمات رسانی به زائرین اربعین از محل اجرای نیات مرتبط موقوفات انجام می شود

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: کلیه هزینه های انجام شده در این طرح خدمات رسانی به زائرین اربعین از محل اجرای نیات مرتبط موقوفات استانهای سیستان و بلوچستان، همدان، خراسان جنوبی و کرمان تآمین می شود.

 یک شنبه 21 مهر 1398   64  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان،حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکلو رئیس ستاد اربعین اداره کل اوقاف استان سیستان وبلوچستان گفت: طرح خدمت رسانی به زائرین غیرایرانی اربعین حسینی چند سالی است که با کمک مجموعه نهادهای دولتی، مردمی و خیرین در موکب امام خامنه ای متعلق به سازمان اوقاف و امور خیریه در محور مرزی میرجاوه زاهدان با شکوه خاصی اجرا می شود.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: موکب موقوفه زائرسرای امام رضا (ع) در سال های گذشته ظرفیت 2500 نفری داشته اما با فعالیت های عمرانی انجام شده در راستای توسعه این موقوفه و و ساخت آلاچیق در محوطه آن، امسال برای اسکان دائم 3000 و موقت 5000نفر ظرفیت دارد.
 
وی با بیان اینکه سالنی با 50 تخت و مجهز در زائرسرا برای اسکان خادمین افتخاری در نظر گرفته شده است، افزود: این موکب در حال حاضر دارای 70 چشمه حمام و 80 چشمه سرویس بهداشتی می باشد.
 
مؤمنی با اشاره به استقرار نیروهای انتظامی و بسیجی در این موکب جهت انجام عملیان بازرسی و تأمین امنیت زائرین تصریح کرد: علاوه بر حضور نیروهای اورژانس، درمانگاهی نیز جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و عملیات پیشگیرانه برخی از بیماری در محل این موکب مستقر می باشد.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان خاطرنشان کرد: کلیه هزینه های انجام شده در این طرح از محل اجرای نیات مرتبطموقوفات استانهای سیستان و بلوچستان، همدان، خراسان جنوبی و کرمان تأمین می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار