• امروز جمعه یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع روزانه 14 هزار پرس غذا برای زائرین در موکب سازمان اوقاف سیستان و بلوچستان

توزیع روزانه 14 هزار پرس غذا برای زائرین در موکب سازمان اوقاف سیستان و بلوچستان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه از محل موقوفات مرتبط و با کمک ها و نذورات مردمی روزانه با 5000 پرس صبحانه، 4000 پرس غذای گرم برای نهار و 5000 پرس غذا برای شام از زائرین در زائرسرای زاهدان پذیرایی می شود.

 چهارشنبه 24 مهر 1398   27  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: خدمات رسانی به زائرین مظلوم پاکستانی اربعین حسینی توفیقی است که نصیب سازمان اوقاف شده و امیدواریم در ادای این وظیفه ی خطیر کوتاهی نکرده و در محضر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شرمنده نباشیم.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: در بحث پذیرایی از زائرین خوشبختانه از محل موقوفات مرتبط و با کمک ها و نذورات مردمی توانستیم به صورت ثابت روزانه با 5000 پرس صبحانه، 4000 پرس غذای گرم برای نهار و 5000 پرس غذا برای شام از زائرین پذیرایی کنیم.
 
وی افزود: همچنین در موکب امام خامنه ای(مدظله) 8 ایستگاه صلواتی مردمی شامل ایستگاه بسیجیان حوزه نبی اکرم، تیپ 110 سپاه استان، نیروی انتظامی، هیئت های مذهبی، مساجد، منتظران مهدی، دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی زاهدان با تهیه غذاهای سبک از جمله حلیم، آش، سیب زمینی، ساندویچ فلافل، میوه و چای و شیر چای در خدمت زائرین هستند.
 
مؤمنی مقدم تصریح کرد: در ایستگاه های مردمی خدماتی شامل واکس رایگان، آرایشگاه، رسانه، سینما سیار، مشاوره ی وقف و راهنمای زائر ارائه می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار