• امروز سه شنبه بیست و نهم بهمن 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه یکپارچه ارائه خدمات میزخدمت الکترونیک سازمان اوقاف و امور خیریه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

توزیع روزانه 14 هزار پرس غذا برای زائرین در موکب سازمان اوقاف سیستان و بلوچستان

توزیع روزانه 14 هزار پرس غذا برای زائرین در موکب سازمان اوقاف سیستان و بلوچستان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: خوشبختانه از محل موقوفات مرتبط و با کمک ها و نذورات مردمی روزانه با 5000 پرس صبحانه، 4000 پرس غذای گرم برای نهار و 5000 پرس غذا برای شام از زائرین در زائرسرای زاهدان پذیرایی می شود.

 چهارشنبه 24 مهر 1398   47  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: خدمات رسانی به زائرین مظلوم پاکستانی اربعین حسینی توفیقی است که نصیب سازمان اوقاف شده و امیدواریم در ادای این وظیفه ی خطیر کوتاهی نکرده و در محضر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شرمنده نباشیم.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: در بحث پذیرایی از زائرین خوشبختانه از محل موقوفات مرتبط و با کمک ها و نذورات مردمی توانستیم به صورت ثابت روزانه با 5000 پرس صبحانه، 4000 پرس غذای گرم برای نهار و 5000 پرس غذا برای شام از زائرین پذیرایی کنیم.
 
وی افزود: همچنین در موکب امام خامنه ای(مدظله) 8 ایستگاه صلواتی مردمی شامل ایستگاه بسیجیان حوزه نبی اکرم، تیپ 110 سپاه استان، نیروی انتظامی، هیئت های مذهبی، مساجد، منتظران مهدی، دانشگاه آزاد و دانشگاه علمی کاربردی زاهدان با تهیه غذاهای سبک از جمله حلیم، آش، سیب زمینی، ساندویچ فلافل، میوه و چای و شیر چای در خدمت زائرین هستند.
 
مؤمنی مقدم تصریح کرد: در ایستگاه های مردمی خدماتی شامل واکس رایگان، آرایشگاه، رسانه، سینما سیار، مشاوره ی وقف و راهنمای زائر ارائه می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار