• امروز شنبه چهاردهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

۱۰۳ هزار زائر غیرایرانی از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان بهره مند شدند

۱۰۳ هزار زائر غیرایرانی از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان بهره مند شدند

دبیر ستاد اربعین اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: از دهم تا بیست و سوم مهرماه به ۷۷۱۱۹ زائر خدمات رسانی شده و در مجموع از ابتدای محرم تا کنون ۱۰۳ هزار زائر غیرایرانی از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان بهره مند شدند.

 چهارشنبه 24 مهر 1398   69  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام هاشم رعنایی، دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: ورود زائرین غیرایرانی اربعین حسینی از اول محرم آغاز شده اما از 10 مهرماه خدمات رسانی به زائرین به صورت رسمی در موکب سازمان اوقاف محور سیستان و بلوچستان آغاز شده شدت بیشتری به خود گرفت.
 
دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار کرد: از دهم تا بیست و سوم مهرماه به ۷۷۱۱۹ زائر خدمات رسانی شده و در مجموع از ابتدای محرم تا کنون ۱۰۳ هزار زائر از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان استفاده کردند.
 
وی افزود: برای استقبال و پذیرایی شایسته از زائرین خدمات گوناگونی در زمینه اسکان، اطعام، بهداشت و درمان، امنیت و برنامه های فرهنگی تدارک دیده شده است.
 
رعنایی تصریح کرد: با وجود اینکه طرح خدمات رسانی به زائرین با همکاری نهادهای مختلف دولتی و نیروهای مردمی انجام می شود اما طبیعتاً خدمات دهی روزانه به طور متوسط به 2 الی 10 هزار نفر، نواقصی هم خواهد داشت که امیدواریم این نواقص به حداقل ممکن برسد.
 
دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: این طرح چند سال هست که در موکب زائرسرای امام رضا (ع) زاهدان اجرا می شود اما امسال حضور شهید گمنام به این مکان معنویت و برکت خاصی بخشیده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار