• امروز جمعه یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

۱۰۳ هزار زائر غیرایرانی از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان بهره مند شدند

۱۰۳ هزار زائر غیرایرانی از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان بهره مند شدند

دبیر ستاد اربعین اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان گفت: از دهم تا بیست و سوم مهرماه به ۷۷۱۱۹ زائر خدمات رسانی شده و در مجموع از ابتدای محرم تا کنون ۱۰۳ هزار زائر غیرایرانی از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان بهره مند شدند.

 چهارشنبه 24 مهر 1398   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام هاشم رعنایی، دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: ورود زائرین غیرایرانی اربعین حسینی از اول محرم آغاز شده اما از 10 مهرماه خدمات رسانی به زائرین به صورت رسمی در موکب سازمان اوقاف محور سیستان و بلوچستان آغاز شده شدت بیشتری به خود گرفت.
 
دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اظهار کرد: از دهم تا بیست و سوم مهرماه به ۷۷۱۱۹ زائر خدمات رسانی شده و در مجموع از ابتدای محرم تا کنون ۱۰۳ هزار زائر از خدمات موکب محور سیستان و بلوچستان زائرسرای امام رضا(ع) زاهدان استفاده کردند.
 
وی افزود: برای استقبال و پذیرایی شایسته از زائرین خدمات گوناگونی در زمینه اسکان، اطعام، بهداشت و درمان، امنیت و برنامه های فرهنگی تدارک دیده شده است.
 
رعنایی تصریح کرد: با وجود اینکه طرح خدمات رسانی به زائرین با همکاری نهادهای مختلف دولتی و نیروهای مردمی انجام می شود اما طبیعتاً خدمات دهی روزانه به طور متوسط به 2 الی 10 هزار نفر، نواقصی هم خواهد داشت که امیدواریم این نواقص به حداقل ممکن برسد.
 
دبیر ستاد اربعین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: این طرح چند سال هست که در موکب زائرسرای امام رضا (ع) زاهدان اجرا می شود اما امسال حضور شهید گمنام به این مکان معنویت و برکت خاصی بخشیده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار