• امروز شنبه چهاردهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

همزمان با اربعین حسینی؛   پویش ملی نذر حفظ سوره فجر اجرا می‌شود

همزمان با اربعین حسینی؛ پویش ملی نذر حفظ سوره فجر اجرا می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: اوقاف و امور خیریه در سطح کشور قصد دارد پویش ملی نذر حفظ سوره فجر(سوره منتسب به امام حسین(ع)) را در روزهای منتهی به اربعین حسینی اجرا کند.

 جمعه 26 مهر 1398   62  0      

 
مرتضی کوچکی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح کشور، قصد دارد پویش ملی نذر حفظ سوره فجر(سوره منتسب به امام حسین(ع)) را در روزهای منتهی به اربعین حسینی اجرا کند، این پویش گام نخست طرح ملی «راه زندگی قرآنی» است.
 
کوچکی با بیان اینکه حفظ سوره فجر به ساحت شهدای کربلا تقدیم می‌شود اظهار کرد: اولویت اول این برنامه تمرکز بر روی نهاد خانواده و اصلاح سبک زندگی اسلامی با رویکرد حرکت به سوی تحول اجتماعی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است.
 
وی بیا اشاره به اینکه در این پویش علاقمندان می‌توانند سوره مبارکه فجر را شناخته، در آیاتش تدبر کرده و آن را حفظ کنند تصریح کرد: در این پویش ۷۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی برای ۷۲۰ نفر در نظر گرفته شده است.
 
این مقام مسئول ادامه داد: علاقمندان می‌توانند عکس و فیلم خود را در حال حفظ کردن و تلاوت سوره گرفته و به شماره ۰۹۱۳۸۵۳۵۴۴۳ ارسال کنند.
 
وی افزود: افراد باید عکس و فیلم‌هایی با موضوع سوره فجر در مسیر پیاده‌روی کربلا را با هشتک # قرار_ طلوع ارسال کنند.
 
کوچکی یادآور شد: علاقمندان می‌توانند با ارسال عدد ۱۱۴ به سامانه ۱۰۰۰۹۷ و یا ورود به سایت (1) زیست بوم رز، در این پویش شرکت کنند.
  
1.www.roselife.ir                                                                                                                                                                   
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار