• امروز جمعه یکم آذر 1398 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

قرار طلوع، پویش نذر حفظ سوره فجر

قرار طلوع، پویش نذر حفظ سوره فجر

پویش نذر حفظ سوره فجر، سوره منتسب به امام حسین(علیه السلام)، همزمان با ایام اربعین حسینی به عنوان گام نخست طرح ملی راه زندگی قرآنی تا پایان ماه صفر برگزار خواهد شد.

 جمعه 26 مهر 1398   14  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، به نقل از واحد رسانه ای مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی، رئیس مرکز امورقرآنی سازمان اوقاف گفت: پویش نذر حفظ سوره فجر، سوره منتسب به امام حسین(علیه السلام)، همزمان با ایام اربعین حسینی به عنوان گام نخست طرح ملی راه زندگی قرآنی تا پایان ماه صفر برگزار خواهد شد .
 
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان ادامه داد: ما برنامه ای کوچک تدارک دیده ایم تا زائران اربعین حسینی در کنار مراسم باشکوه پیاده‌روی اربعین، در این راه سوره فجر را بشناسند و آن را حفظ کنند. قرار ما حفظ ۳۰ آیه از کتاب نور است تا به ساحت مقدس امام حسین(علیه السلام) هدیه کنیم .
 
حجت‌الاسلام حسینی در ادامه با اشاره به اینکه این پویش گام نخست طرح ملی راه زندگی قرآنی است تصریح کرد: در این پویش ۷۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی برای ۷۲۰ نفر در نظر گرفته شده است .
 
در پایان یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه می‌توانند از طریق ارسال عدد ۱۱۴ به ۱۰۰۰۹۷ در این مسابقه شرکت نمایند .
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار