• امروز شنبه چهاردهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

خدمات غيرحضوري

واقف برای دستیابی به سعادت آخرت از تعلقات دنیوی دل می‌کند

واقف برای دستیابی به سعادت آخرت از تعلقات دنیوی دل می‌کند

خطیب نماز جمعه زاهدان با اشاره به سنت زیبای وقف در بین مسلمانان گفت: وقف احسان ماندگاری است که واقف برای رسیدن به سعادت آخرت از وابستگی‌های دنیا دل می‌کند.

 شنبه 18 آبان 1398   61  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، امام جمعه زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تاکید بر تلاش دشمنان برای اختلاف افکنی بین مسلمانان و ضربه زدن به اسلام گفت: هفته وحدت و میلاد مبارک پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلاله پاکش امام صادق علیه السلام در 17 ربیع الاول فرصت مناسبی برای تقویت وحدت بین مسلمانان و ناامید کردن دشمنان است.
 
حجت الاسلام والمسلمین محامی افزود: مسلمانان شیعه و سنی باید در روز 17 ربیع الاول و هفته وحدت برای کوری چشم دشمنان جشن‌های باشکوهی برگزار کنند.
 
وی همچنین گفت: اخلاق، رفتار و گرفتار پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله الگوی کامل برای زندگی سعادت همه بندگان است و هر کس که راه و رسم محمدی را برگزیند اسلام را شناخته است.
 
خطیب نماز جمعه زاهدان همچنین با اشاره به سنت زیبای وقف در بین مسلمانان گفت: وقف احسان ماندگاری است که واقف برای رسیدن به سعادت آخرت از وابستگی‌های دنیا دل می‌کند.
 
حجت الاسلام و المسلمین محامی گفت: ترویج کتابخوانی و راه‌‎اندازی کتابخانه‌های روستایی هم یکی از مصادیق وقف است که هر فردی می‌تواند با اهدایی یک جلد کتاب در این سنت حسنه مشارکت کند.
 
وی از همه جوانان و مردم عزیز استان هم برای شرکت در راهپیمایی بزرگ سیزده آبان تشکر کرد و گفت: خلق این حماسه عظیم مردمی یکبار دیگر دشمنان انقلاب را ناامید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار