• امروز پنج شنبه بیست و یکم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه یکپارچه ارائه خدمات میزخدمت الکترونیک سازمان اوقاف و امور خیریه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعزام 12 کاروان دست های مهربانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

اعزام 12 کاروان دست های مهربانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: بخشی از اقلام ضروری مورد نیاز مردم سیل زده استان از محل مساعدت های سازمان مرکزی، موقوفات مرتبط استان سیستان و بلوچستان و سایر استان ها و با همکاری خیرین تهیه و در قالب 12 کاروان دست های مهربانی به مناطق سیل زده ارسال شده است.

 شنبه 28 دی 1398   76  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار احسان ماندگار گفت: پرداختن به امورخیریه در کنار بحث وقف از اهداف مهم سازمان اوقاف است و در همین راستا طرح های خوبی از سوی سازمان در سطح کشور در حال اجرا است که از جمله آنها طرح پیوند آسمانی جهت کمک به زوج های جوان، طرح آزای زندانیان جرائم غیرعمد، طرح مهر تحصیلی، طرح کمک به زوار غیرایرانی اربعین حسینی و ... طرح هایی است که هرساله با مشارکت واقفین و خیرین برگزار می شود.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: سازمان اوقاف و ادارات زیرمجموعه در جریان وقوع سیل های اخیر کشور در مناطق مختلف گلستان، خوزستان، لرستان، فارس .... و سیل اخیر در استان کرمان و سیستان و بلوچستان حضور خوبی داشته و در جهت خدمت رسانی به مردم و تآمین مایحتاج ضروری آنان، بدون سرو صدای رسانه ای مجاهدت کردند.
 
مؤمنی مقدم ضمن اشاره به بازدید برخی از مسئولین سازمان اوقاف از مناطق سیل زده استان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده خوشبختانه میزان قابل توجهی از اقلام ضروری مورد نیاز مردم سیل زده استان مان از محل مساعدت های سازمان مرکزی، موقوفات مرتبط استان سیستان و بلوچستان و سایر استان ها و با همکاری خیرین تهیه شده و پس از بسته بندی در قالب 12 کاروان دست های مهربانی به مناطق سیل زده ارسال شده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار