• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

۱۵ هزار بسته آب معدنی اهدایی اوقاف کرمان به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان ارسال شد

۱۵ هزار بسته آب معدنی اهدایی اوقاف کرمان به مناطق سیل زده سیستان وبلوچستان ارسال شد

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان از ارسال کمک‌های این اداره کل شامل ۱۵ هزار بسته آب معدنی و ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان خبر داد.

 چهارشنبه 2 بهمن 1398   59  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه، حجت الاسلام علی جلالی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان با اشاره به حادثه سیل اخیر در استان سیستان و بلوچستان و ضرورت ساماندهی و کمک رسانی به مناطق سیل زده این استان گفت: از محل در آمد موقوفات و کمک‌های متولیان موقوفات استان محموله‌ای شامل  ۱۵  هزار بسته آب معدنی برای مناطق سیل زده ارسال شد .
وی افزود: مبلغ  ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد از محل نیات موقوفات منطبق استان به منظور کمک به تامین و خرید مواد غذایی و خوراکی مردم سیل زده در اختیار اداره کل اوقاف وامور خیریه سیستان و بلوچستان قرار گرفت .
حجت الاسلام جلالی با اشاره به کمک‌های این اداره کل در رخداد سیل فروردین ماه امسال در خوزستان  هم گفت: از محل در آمد موقوفات استان بیش از  ۳  میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به مناطق سیل  زده این استان اختصاص داده شد .
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمان افزود: تمام فعالیت و اقدامات اوقاف در راستای اجرای نیات واقفین خیراندیش و از محل در آمد حاصل شده ازموقوفات صورت می‌گیرد .
 
 وی تصریح کرد: استان کرمان از لحاظ کمیت موقوفات جزو استان‌های شاخص در سطح کشور مطرح است وموقوفات این استان بیشتر مربوط به برنامه‌های عزاداریست و منابع اختصاص یافته به مناطق سیل زده کشور از محل نیات موقوفات منطبق و کمک‌های متولیان و خیران تامین شده است.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار