• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

کمک ۷۰۰ میلیون تومانی اوقاف کشور به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

کمک ۷۰۰ میلیون تومانی اوقاف کشور به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: وی تصریح کرد: در مجموع از ابتدای وقوع سیل در استان تا کنون به ارزش حدود ۷۰۰ میلیون تومان به این مناطق کمک رسانی شده که ۳۵۰ میلیون تومان آن به صورت نقدی و مابقی به صورت غیرنقدی بوده است.

 چهارشنبه 30 بهمن 1398   76  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مؤمنی مقدم، مدیرکل اداره اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحله سوم کمک رسانی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان وبلوچستان در روستای محمد بازار پلان اجرا شد.
 
مؤمنی مقدم اظهار کرد: در این مرحله 770 روغن پنج کیلویی، 800 پک دارویی، 770 کیسه برنج، 747 قوطی کنسرو، 800 شل آب معدنی، 48 کارتن ماکارونی، 800 تخته پتو، 160 پنکه گرمایشی، 2 عدد بخاری سبلان و 10 تن علوفه دامی از محل موقوفات مرتبط، کمک های سازمان اوقاف و نذورات مردمی تأمین و در قالب کاروان دست های مهربانی ارسال شد.
 
وی تصریح کرد: در مجموع از ابتدای وقوع سیل در استان تا کنون به ارزش حدود ۷۰۰ میلیون تومان به این مناطق کمک رسانی شده که ۳۵۰ میلیون تومان آن به صورت نقدی و مابقی به صورت غیرنقدی بوده است.
 
مومنی مقدم اظهار کرد: کمک‌های این سه مرحله از محل درآمد موقوفات استان‌های مختلف نظیر ایلام،هرمزگان، خراسان رضوی، قم، تهران، کرمان و چهارمحال و بختیاری تهیه و به سیستان و بلوچستان ارسال شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان و بلوچستان با قدردانی از خیران نیک اندیش گفت: با توجه به نیاز ضروری سیل‌زدگان استان به لوازم منزل از مردم خیراندیش و نیکوکار درخواست می‌شود در این زمینه سیل‌زدگان را بیش از پیش یاری دهند.
 
به نقل از خبرگزاری ایرنا، همزمان با بارندگی‌های ۲۰ تا ۲۲ دی در سیستان و بلوچستان و جاری شدن سیلاب راه ارتباطی ۸۹۰ روستای این استان قطع شد که با تلاش شبانه روزی نیروهای امدادی، سپاه و بسیج این مسیرها بازگشایی شده است.
 
با جاری شدن سیلاب در شهرها و روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان تمامی دستگاه‌های عضو مدیریت بحران استان سایر دستگاه‌های خدمات رسان بویژه سپاه، بسیج و نیروهای مسلح با بسیج امکانات به کمک مردم سیلزده این خطه از ایران اسلامی شتافتند.
 
سیل خروشان همدردی مردم در کنار خدمت رسانی مسوولان نهادهای مختلف در بحران‌های اخیر این حقیقت مهم را به اثبات رساند که در اوج آشفتگی‌ها و خطرات پیش بینی نشده، قدرت همدلی ملت ایران اثرگذاری ملموس و فراگیری دارد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار