• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

صبر و ایمان، راه پیروزی از آزمون های الهی است

صبر و ایمان، راه پیروزی از آزمون های الهی است

مومنی مقدم با بیان این که مشکلات و بیماری ها نوعی از آزمایش الهی هستند گفت: مومنین عزیز تلاش کنند با صبر و ایمان از این آزمایش سربلند بیرون بیایند ضمن اینکه طبق روایات این سختی ها سبب آمرزش گناهان می شود.

 یک شنبه 11 اسفند 1398   68  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان،حجت الاسلام محسن مومنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: طبق ابلاغ سازمان اوقاف تا زمان کاهش خطر سرایت بیماری کرونا، بقاع متبرکه و اماکن مذهبی به طور مرتب ضدعفونی می شود.
 
مومنی مقدم افزود: با وجود اجرای موارد بهداشتی بهتر است مردم عزیز در مواقع غیرضروری در این اماکن و سایر اماکن عمومی حضور نداشته باشند.
 
وی تصریح کرد: برنامه های سازمانی نیز به دلیل خطر شیوع گسترده بیماری کرونا به تعویق افتاده و برنامه های مناسبتی نیز لغو شده است.
 
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: اگر مردم عزیزمان ضمن رعایت نکات بهداشتی، آرامش خود را حفظ کنند و بر خدا توکل داشته باشند به زودی خطر این ویروس در کشور فروکش خواهد کرد.
 
مومنی مقدم با بیان این که مشکلات و بیماری ها نوعی از آزمایش الهی هستند یادآور شد: مومنین عزیز تلاش کنند با صبر و ایمان از این آزمایش سربلند بیرون بیایند ضمن اینکه طبق روایات این سختی ها سبب آمرزش گناهان می شود؛ همچنان که رسول خدا (ص) می فرمایند: ساعت های مرض، ساعت های گناه را نابود می کند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار