• امروز دوشنبه هجدهم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

سامانه یکپارچه ارائه خدمات میزخدمت الکترونیک سازمان اوقاف و امور خیریه

سامانه تدارکات الکترونیک

ارتباط با مدیر کل

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

ایستگاه های سلامت به جای طرح آرامش بهاری در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

ایستگاه های سلامت به جای طرح آرامش بهاری در سیستان و بلوچستان برگزار می شود

معاون فرهنگی اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: باتوجه به خطر شیوع گسترده ویروس کرونا طرح آرامش بهاری ۹۹ همچون سنوات گذشته برگزار نخواهد شد و ایستگاه های سلامت جایگزین این طرح می شود.

 یک شنبه 25 اسفند 1398   22  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن اشرفیان، معاون فرهنگی اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان در خصوص برگزاری طرح آرامش بهاری در نوروز ۹۹ گفت: باتوجه به خطر شیوع گسترده ویروس کرونا طرح آرامش بهاری امسال قطعا همچون سنوات گذشته برگزار نخواهد شد.

معاون فرهنگی اوقاف استان اظهار کرد: بحث اعزام مبلغ از قم نیز منتفی بوده و خیمه های معرفت و پرسش و پاسخ برگزار نمی شود اما امسال به جای خیمه معرفت طبق ابلاغیه سازمان ایستگاه سلامت مطرح است.

وی با بیان اینکه در استان ما نیز همچون بسیاری از استان ها از محل موقوفات مرتبط و خیرات و مبرات ماسک تولید می شود، تصریح کرد: در ایستگاه های سلامت، مواد ضدعفونی کننده و ماسک ارائه می شود.

اشرفیان با اشاره به ضدعفونی روزانه و مکرر اماکن مذهبی و بقاع متبرکه افزود: نوروز امسال بقاع متبرکه و اماکن مذهبی بسته خواهند بود و دعای تحویل سال و دعای هفتم صحیفه سجادیه از طریق بلند گوهای این اماکن و بدون حضور مردم پخش می شود.

معاون فرهنگی اوقاف و امورخیریه استان گفت: یکی از ویژه برنامه های اجتماعی در طرح آرامش بهاری که از برنامه های لازم الاجرا می باشد ویژه برنامه آستان مهربانی است؛ در قالب این طرح خانواده های نیازمند شناسایی و از محل موقوفات و بقاع متبرکه بسته هایی حاوی مواد غذایی و پوشاک با حفظ کرامت و شخصیت انسانی تهیه و در بین آنان توزیع می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار