• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

طرح ضیافت همدلی با توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در سیستان و بلوچستان اجرا می شود

طرح ضیافت همدلی با توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در سیستان و بلوچستان اجرا می شود

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان از توزیع ۱۰۰۰ بسته معیشتی در قالب طرح ضیافت همدلی در بین نیازمندان استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 یک شنبه 31 فروردین 1399   88  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام محسن مومنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: وضعیت موجود و خطر شیوع ویروس کرونا متاسفانه برنامه های اوقاف در ماه مبارک رمضان که همه ساله با عنوان طرح ضیافت الهی در مساجد برگزار می شد را تحت الشعاع قرار خواهد داد.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان اظهار کرد: باتوجه به تاکید مقام معظم رهبری(حفظه الله) مبنی بر حمایت از خانواده های نیازمند در تمامی سال به ویژه ایام ماه مبارک رمضان، امسال ویژه برنامه اوقاف در این ماه مبارک، طرح ضیافت همدلی با محوریت کمک به نیازمندان می باشد.

وی افزود: قرار است در این طرح، افراد نیازمند در سطح استان شناسایی و با حفظ کرامت و عزت انسانی، ۱۰۰۰ بسته کمک معیشتی که هر بسته به ارزش ۲۵۰ هزار تومان می باشد، توزیع شود.

مومنی مقدم گفت: این بسته ها شامل اقلام ضروری شامل برنج، روغن، رب، ماکارونی‌ و غیره می باشد که از محل موقوفات مرتبط، بقاع متبرکه و کمک های خیرین تامین می شود.

مدیرکل اوقاف استان یادآور شد: امیدواریم با اجرای شایسته ی این طرح بتوانیم در حد توان و ظرفیت خود در راستای سیره و سبک زندگی شهید والامقام ماه مبارک رمضان، مولا امیرالمومنین (ع) که در یتیم نوازی و کمک به نیازمندان اسوه همه مسلمانان جهان هستند، گام برداریم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار