• امروز پنج شنبه سوم مهر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

توزیع هزار بسته معیشتی کمک مؤمنانه در سیستان‌و‌بلوچستان

توزیع هزار بسته معیشتی کمک مؤمنانه در سیستان‌و‌بلوچستان

مدیرکل اوقاف سیستان‌وبلوچستان گفت: در قالب طرح «ضیافت همدلی» و پیرو فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان متأثر از کرونا، هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان توزیع می‌شود.

 سه شنبه 16 اردیبهشت 1399   52  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام محسن مؤمنی‌مقدم، مدیرکل اوقاف و امور خیریه سیستان‌وبلوچستان در گفت‌وگو با ایکنا، گفت: مرحله اول طرح ضیافت همدلی ویژه ماه مبارک رمضان، شب گذشته در شهرستان زاهدان اجرا شد.

وی ادامه داد: هر ساله در ایام ماه مبارک، طرح ضیافت الهی برگزار می‌شد که در آن روزه‌داران نیازمند، اطعام می‌شدند، اما امسال به دلیل شرایطی که شیوع بیماری کرونا به‌وجود آورده و باید از برگزاری اجتماعات پرهیز شود، طرح «ضیافت همدلی» در حال اجراست.

مدیرکل اوقاف استان بیان کرد: در قالب طرح «ضیافت همدلی» و پیرو فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر لزوم مواسات و کمک مؤمنانه به نیازمندان متأثر از کرونا، یک‌هزار بسته معیشتی میان نیازمندان استان توزیع می‌شود.

وی افزود: از این تعداد، ۵۰۰ بسته به زاهدان اختصاص دارد که در مرحله اول شب گذشته ۱۳۰ بسته در مناطق حاشیه شهر توزیع شد.

مؤمنی مقدم ارزش هر بسته را سه میلیون ریال اعلام و اظهار کرد: این بسته‌ها که شامل اقلام ضروری از جمله برنج، روغن، رب و ماکارونی‌ است از محل موقوفات و کمک خیران تأمین شده و با همکاری هیئت امنای مساجد به‌منظور حمایت از خانواده‌های نیازمند در مناطق حاشیه شهر توزیع می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار