• امروز دوشنبه سی و یکم شهریور 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

ارتباط با مدیر کل

میز خدمت

سامانه شکايات

سامانه تدارکات الکترونیک

هفته دولت؛ فرصتی برای ترسیم افق های جدید توسعه و پیشرفت

هفته دولت؛ فرصتی برای ترسیم افق های جدید توسعه و پیشرفت

مدیرکل اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی است تا افق های جدیدی برای توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف را ترسیم نمود و با تدبیر، گام های بلندتر و استوارتر از گذشته برای خدمت رسانی برداشت.

 دوشنبه 3 شهریور 1399   21  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام و المسلمین مؤمنی مقدم، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان سیستان و بلوچستان گفت: هفته نخست شهریور ماه یادآور اسوه های مجاهد دولت، شهیدان رجائی و باهنر است و چه مبارک است که نام و خاطره آنان به نام هفته دولت گره خورده تا به عنوان سرمشقی نمونه، پایدار و ماندگار برای خادمین ملتها باشد.
مؤمنی مقدم اظهار کرد: مرور تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا،، منش و روش آنان بود. بی گمان شهیدان رجائی و باهنر تجلی راستینی از این سیره اند.
وی افزود: این هفته فرصت مغتنمی است تا افق های جدیدی برای توسعه و پیشرفت در زمینه های مختلف را ترسیم نمود و با تدبیر، گام های بلندتر و استوارتر از گذشته برای خدمت رسانی برداشت.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان تصریح کرد: هفته دولت برای گرامیداشت کسانی است که به پیشه خود نه به عنوان یک امتیاز دنیوی بلکه به عنوان یک مسئولیت خطیر برای خدمت گزاری و جلب رضای پروردگار می نگرند.
وی ادامه داد: همه کسانی که به نحوی در امور دولتی مشغول فعالیت هستند باید همواره خود را با معیارهای اسلامی سنجیده و به آن نزدیک تر شوند.
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گفت: فعالیت در این عرصه از آنجا با بیت المال مرتبط است بسیار حساس است و نباید به سادگی از کنار اهمال و کم کاری های خود بگذریم.
مؤمنی مقدم در خاتمه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این دو شهید والا مقام، هفته دولت را به همه دولتمردان خدوم و متعهد، تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت، سلامت و بهروزی را برای همگان از خداوند متعال خواستار شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار